سایبرنایف

با استفاده از این تکنولوژی بسیاری از تومورهای سرطانی که در نقاطی از بدن قراردارند که دست جراحان به آن نمی رسد و یا در مناطق بسیار حساس همانند ساقه مغز، نخاع، پانکراس، ریه، پروستات و … قرار دارند قابلیت درمان پیدا کرده اند.

 


سایبرنایف بوسیله بازوی روباتیک خود و با استفاده از پرتوهای انرژی پرقدرت به محل دقیق تومور حمله و موجب نابودی آن می شود. به وسیله این روش درمان، میزان عوارض جانبی تا نزدیک به صفر کاهش پیدا می کند. زیرا این دستگاه پرتوهای تابشی را به محل دقیق تومور می تاباند و از درگیر کردن بافتهای سالم آن خوداری میشود.

بدلیل جدید بودن این تکنولوژی، بسیاری از پزشکان ایرانی از وجود و قدرت و دقت بالای آن آگاهی ندارند و حال آنکه هم اکنون در ۱۸ کشور دنیا و ۱۵۰ مرکز فوق تخصصی سرطان دنیا این دستگاه نصب و راه اندازی شده و طی شش سال گذشته ۴۰ هزار بیمار سرطانی با این روش درمان شده اند.


به علاوه، تکنولوژی جدید سایبرنایف می تواند هدف های متحرک مانند سرطان ریه را هم به آسانی نابود کند. این دستگاه قابلیت تنظیم بر اساس حرکات مرتب سینه هنگام نفس کشیدن را دارد. این باعث میشود که دیگر نیازی به نگهداشتن نفس توسط بیمار نباشد و درمان با سرعت بیشتری پیش رود. بدون هیچ برش و یا بیهوشی در طول درمان، اکثر بیماران میتوانند پس از پایان جلسه رادیوسرجری به زندگی عادی خود برگشته و به فعالیت روزانه خود بپردازند.

 


در شرایط بحرانی که بیمار سرطانی و اعضای خانواده‌اش قرار دارند، در صورت وجود سرطان به صورت تومور سایبرنایف می تواند یکی از انتخابهای درست جهت درمان آن باشد.

تنها مرکز فوق تخصصی تشخیص و درمان سرطان در شرق آسیا بیمارستان فوق تخصصی بیکن (چراغ امید) در کشور مالزی است که خوشبختانه این مرکز امکانات ویژه ای جهت کمک و راهنمایی بیماران فارسی زبان خود تدارک دیده است.

بیماران میتوانند مدارک خود را به بیمارستان ارسال کنندو این مرکز پس از بررسی وضعیت پزشکی بیمار، نتیجه را توسط کارمند فارسی زبان مرکز به اطلاع بیمار می رساند. شما میتوانید به صورت مستقیم با کارمند فارسی زبان بیمارستان بیکن تماس حاصل کنید و از ایشان مشاوره بگیرید.
این مرکز همچنین به دستگاه پت سی تی اسکن نیز مجهز میباشدکه قابلیت شناسایی سرطان در مراحل اولیه را داراست.  
شایان ذکر است که هزینه درمانی در این مرکز نسبت به مراکز دیگر جهان که مجهز به سایبرنایف و یا پت سی تی هستند پایین تر است.


وبسایت بیمارستان بیکن :

http://persian.beaconhospital.com.my

ایمیل بخش فارسی بیمارستان بیکن :

iran@beaconhospital.com.my

/ 0 نظر / 4 بازدید